Najpiękniejszy urlop, to ten spędzony na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni, która sprzyja aktywności fizycznej. Willa Hanusia to miejsce, w którym dokładamy wszelkich starań, aby przyjeżdżające tutaj dzieci na długo zapamiętały spędzony u nas czas, który będzie wspaniałą przygodą w rabczańskich podgórskich krajobrazach. W naszej Willi dbamy o najmłodszych gości, dlatego przygotowaliśmy dla nich wiele form rozrywki, które gwarantują, że dzieciaki będą zadowolone a rodzice będą mogli odpocząć bez stresu. Willa Hanusia to również doskonały wybór dla grup zorganizowanych. Zapoznajcie się z naszą ofertą i przyjeżdżajcie do nas!

Niestraszny nam deszcz

Ile razy zdarzyło się Państwu wyjechać na urlop, który niestety okazał się deszczowy? Jakie zajęcie wymyśleć wtedy dla dzieci aby się nie nudziły ? My znamy na to odpowiedź! Wychodząc na przeciw potrzebom naszych Gości zaadaptowaliśmy szklarnie w której kiedyś rosły owoce i warzywa na kryty plac zabaw o powierzchni 400 m², dzięki czemu nie straszny nam deszcz! To jedyny w Małopolsce taki plac zabaw.

W środku znajduje się piaskownica, zjeżdżalnia, huśtawki, wieża wspinaczkowa, trampolina, stół do tenisa stołowego oraz piłkarzyki. Przez cały rok do dyspozycji najmłodszych Gości oddajemy basen z kulkami o wymiarze 6x4 metrów. W całości zadaszony, pokryty miękkim materiałem zapewniającym bezpieczną zabawę

Aktywnie i sportowo

Otoczenie naszej Willi to spokojna okolica, oddalona od wzmożonego ruchu samochodów, zaś samo podwórko to bezpieczny ogrodzony teren oraz parking dla gości. Tuż obok Willi Hanusia znajdują się boisko do piłki nożnej, siatkówki oraz tyrolka do zjazdów. To idealne miejsce aby aktywnie i na sportowo spędzić wolny czas.

Smaczne jedzenie

Serwujemy całodzienne wyżywienie, składające się ze śniadania, obiadu, deseru oraz kolacji. W przypadku wyjazdu na całodzienną wycieczkę możemy wieczorem podać obiadokolacje.

Nasze menu dostosowujemy do gustów najmłodszych i starszych Gości, więc wszystkie posiłki przygotowujemy na miejscu, wykorzystując lokalne produkty. Domowe kompoty, dżemy, pierogi z serem, ruskie, racuchy to wybrane pozycje które zasmakują każdemu niejadkowi.

Chcesz do nas przyjechać? Zobacz naszą ofertę dla rodzin z dziećmi